Зразкову школу відкрили на Рівненщині

27.12.2017

Зразкову школу відкрили на Рівненщині

Напевне немає жодної людини яка б не чула про реформи в системі освіти, про розмови серед освітян годі і говорити. Але окрім розмов і припущень, ніхто до кінця не розуміє, якою ж має бути Нова Українська школа. І ось на Рівненщині відкрила свої двері для школярів новозбудована школа, заклад який відповідає всім вимогам Нового освітнього простору.

Всього за рекордні рік і 4 місяці у селі Піскові Костопільського району збудували новий навчальний заклад за особливими стандартами.

На Поліссі відкрили нову школу

В урочистостях відкриття школи взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, його заступник Лев Парцхаладзе та голова ОДА Олексій Муляренко.

На Поліссі відкрили нову школу

«Україна змінюється. Змінюється якість життя наших людей – нові школи, нові дитсадки, нові дороги. Усе для того, щоб ви мали можливість виховати сільських дітей. Вони повинні мати таку ж якість освіти, як і в місті. Весною, коли новобудова Пісківської школи мала лише стіни, ми обіцяли, що до Дня Святого Миколая тут буде нова будівля. Сьогодні тут стильна й комфортна школа для учнів 7 населених пунктів району. Далі завдання – школа повинна стати опорною! Діти мають відчути, що у них є майбутнє у європейській державі», – звернувся до присутніх Віце-прем’єр.

На Поліссі відкрили нову школу

У 2016 році на будівництво виділили більше 16 мільйонів гривень. Цьогоріч роботи продовжились, на що спрямували 23 мільйони: 90% профінансував Державний фонд регіонального розвитку, 10% – місцевий бюджет.

На Поліссі відкрили нову школу

«Близько 7 років діти навчались в аварійній будівлі, батьки боялись відпускати учнів у школу. Тривалий час ресурсів для цього не знаходилось, хоча обіцяли почати будівництво. Але так бути не повинно. Таке бачення є у Президента, є у Віце-прем’єр-міністра і в мене особисто. Тому ми взяли на себе відповідальність і у найбільш стислі терміни створили тут сучасну і прогресивну школу. Всього за рекордні рік і 4 місяці у Піскові збудували новий навчальний заклад», – розповів Олексій Муляренко.

На Поліссі відкрили нову школу

У сучасному навчальному закладі навчатиметься 226 учнів. Приміщення оформлено відповідно до вимог Нового освітнього простору. Тут немає бар’єрів у  доступі до навчання, заклад збудований за європейськими нормами, створено яскравий і креативний дизайн, враховані сучасні енергозберігаючі технології.

На Поліссі відкрили нову школу

Школа має бібліотеку, перехідну галерею, актовий і спортивний зал, їдальню та ігрову кімнату для найменших. Приміщення для початкової школи відокремлене та має окремий вхід. Біля закладу також облаштують стадіон та спортмайданчик.

На Поліссі відкрили нову школу

Окрім того, розглядається питання надання Пісківській школі І-ІІІ ступенів статусу опорного закладу, у структуру якого заплановано додати чотири філії у селах Моквин, Пеньків, Мар’янівка, Рокитне.

Джерело: rvosvita.org.ua

, , , , переглядів: 395

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *