Діти-танцівники з Рівненщини виграли тисячу євро

29.05.2017

Діти-танцівники з Рівненщини виграли тисячу євро

Зразковий дитячий ансамбль сучасного танцю «Калейдоскоп» із Радивилова повернувся зі Львова з перемогою. Там вони побували на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Юні таланти України», який пройшов у Львівському Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Про це пише інтернет-видання «Сурми Радзивілів».

 

Юні обдарування, які вже багато років створюють справжнє свято танцю на міській сцені, не одразу наважились стати у лави учасників всеукраїнського фестивалю-конкурсу: колектив багато разів бував глядачем його фінальних гала-концертів, які проходили у Львові.

Це для того, щоб пройнятися азартом і відчути атмосферу великого змагання. Адже продемонструвати, на що здатні, туди з’їжджаються десятки творчих колективів не лише з України, а й ближнього зарубіжжя.

Про деякі тонкощі підготовки своїх вихованців до всеукраїнського фестивалю виданню розповіла Яна Гуска,  досвідчений керівник-хореограф, за чиїми плечима – багаторіччя виснажливих тренувань та десятки видовищних виступів на різного рівня мистецьких майданчиках. Лише два, як роки вона попереду танцювальної шеренги «Калейдоскопу», але її талант, як доводить кожен новий номер зразкового колективу, продовжує вражати глядача і змістом, і естетикою виконання, дарувати людям усмішки.

 

–    Дивлячись, які сильні номери презентують команди-суперниці з інших міст, ми усвідомлювали, що так просто перемога до нас не прийде. Наші репетиції проходили в більш посиленому режимі, діти до сьомого поту працювали над технікою та артистизмом у танцкласі. Іноді допізна. Тож на фестиваль у Львів «Калейдоскоп» прибув добре підготовлений: там ми представили два танцювальні номери, – розповіла Яна Миколаївна.

За підсумками конкурсу, журі визначила радивилівський ансамблю сучасного танцю кращим: «калейдоскопівці» заслужено здобули почесне звання Лауреатів першої премії у третій віковій категорії, за що були нагороджені дипломом та кубком фестивалю-конкурсу. Як приємний додаток до перемоги, колектив також отримав сертифікат на 1000 євро для поїздки на один із творчих фестивалів у дитячому творчому таборі «Разом», що у болгарському місті Китен, на березі Чорного моря.

, , , переглядів: 821

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *