Добірка безкоштовних мобільних додатків для дітей

03.02.2017

Добірка безкоштовних мобільних додатків для дітей

Сьогодні, важко уявити сучасну дитину без гаджетів. Вони стали невід’ємною частиною дитячих розваг. Проте якісного українського контенту на жаль не так багато. Український контент зібрав найкращі дитячі додатки, від українських розробників.

Мишеняткова Абетка  
Найпопулярніша українська гра, що дозволяє малечі вивчити літери та навчитися складати слова.
Розробка львівської компанії Impulsis має три рівні складності. Усю гру малюка супроводжує милий герой – мишенятко. Цікаво, що музику для гри написав учасник гурту «Пікардійська Терція» Володимир «Дональд» Якимець.

мишеняткова абетка
Веселі тварини

Гра для найменших, що дозволить дізнатися більше про милих тваринок – звуки, які вони видають, де живуть, який вигляд мають та як називаються.​

Веселі тварини

Українська абетка для дітей
Гра для малюків, що допоможе вивчити літери та говорити перші слова українською мовою. Яскравий додаток для найменших.​

Українська абетка для дітей

Намбі
Арифметика для дошкільнят. Кумедний герой Намбі розповість малечі про числа та правила їх складання. Додаток має батьківську панель та аналітику, що демонструє у якій сфері дитина вправляється найкраще, а що потребує уваги.​

Намбі

Хто в горах?
Гра для раннього розвитку маленьких українців. Розробники пропонують здійснити подорож в гори, у гості до діда Івана та його симпатичних улюбленців. Мандруючи, малеча дізнається не лише назви тварин, але й те, що смакує звірятам та як звучать їх голоси, освоїть елементи лічби.
Серед переваг гри – озвучення дитячими голосами та «батьківський контроль», що дозволяє обмежити час гри.

хто в горах

Всяка музяка
Гра-караоке для малят і дошкільнят. Народні пісеньки тут звучать у сучасному аранжуванні, а виконує їх Андрій Кузьменко. Фантастична професійна анімація довершує позитивне враження!​

Всяка музяка

Світ добра

Унікальна гра, що спонукає малечу творити добрі справи. Сюжет складається з кількох розділів. Це розповіді про те, яким чином можна допомагати ближнім. А також ігри для розвитку та новорічно-різдвяні історії про особливих діток та їх мрії.
Гра містить інформацію про потужні благодійні фонди та організації України, підтримавши які можна примножити добро у цьому світі.

Світ добра

Р.І.Д
Додаток-антисуржик. Для всіх українців, котрі прагнуть вдосконалювати свою українську. Як відзначають розробники, додаток допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнаватися більше про історію українського народу. Одна з головних цілей проекту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик.

Рід

Джерело: ukontent.wordpress.com

, , , , переглядів: 346

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *