Фільми, які варто переглянути батькам

18.09.2017

Фільми, які варто переглянути батькам

Фільми для батьків

Кажуть: «Краще один раз побачити, ніж 100 раз почути».  Дотримуючись цього твердження, пропонуємо вашій увазі перелік фільмів, що допоможуть вам краще розібратися у батьківсько-дитячих відносинах, ще краще зрозуміти тонкощі періоду вагітності…або ж просто приємно провести один із осінніх вечорів.

1. “У пошуках щастя”

Ідею фільму можна передати фразою, яку головний герой говорить своєму синові «Якщо у тебе є мрія, ти повинен захистити її. Люди, які самі не можуть нічого зробити, казатимуть, що тобі це не під силу. Хочеш чогось? Іди і досягни цього. Крапка». Кріс Гарднер — батько-одинак. Виховуючи п’ятирічного сина, він щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою. Ну і, напевно, щастя, це не лише коли ти досягнув чогось, а коли ти усвідомлюєш заради чого ти досягнув цього.

2.”Весна, літо, осінь, зима … і знову весна”

Перед нами життя старого ченця, який живе в плаваючій хатині на озері і виховує хлопчика. Герої живуть поза світом людей у повному спокої. Кадр за кадром маємо можливість спостерігати весь спектр емоцій, почуттів, які переживає хлопчик (біль, лють, гнів, пізнання істини). Кожен кадр, як прекрасна картина, а певну пору року уособлює щось особливе: пізнання, любов, усвідомлення, мудрість … Фільм з глибокою філософією, майже медитативний.

3. “Кучерява Сью”

У центрі сюжету теплі, щирі взаємовідносини між батьком і донькою. Часто в гонитві за гарним якістю життя і кар’єрою ми забуваємо про прості і звичайні речі, почуття та емоції.Але що б там не говорили про жорстокість сучасного
світу, а місце співчуття і невеликого дива завжди знайдеться. Стрічка і
сьогодні у багатьох викликає лише приємні емоції іспогади.

4. “Мати і дитина”

Фільм про відносини мами і дитини, що живуть далеко один від одного. Перед нами розгортається історія життя Елізабет, яку на наступний день після її появи на світ віддали на виховання в чужу сім’ю. Образа на маму, відсутність батьківської любові і щасливого дитинства, почуття того, що тебе зрадили, – все це не могло не вплинути на тонку, яка потребує захисту, дитячу душу. І ось уже маленька, нікому не потрібна дівчинка виростає і перетворюється в красиву, успішну, сильну і … дуже нещасну жінку.

5. “Чого очікувати, коли чекаєш дитину?”

Сюжет фільму розвивається навколо вагітності, втрати дитини, усиновлення. Темі вагітності і станом жінки в цей період приділяється особлива увага: нудота, перепади настрою, недосипання – всі «сюрпризи», які чекають будь-яку майбутню маму. Основна ідея фільму: показати, яким дивом є народження дитини, і яким новим змістом наділяється життя новоспечених батьків. Фільм змусить сумувати за пережитим почуттям в минулому, а також може стати посібником для майбутніх батьків.

Фільми для батьків

6. “Материнство”

Мелодрама про життя домогосподарок великого міста. Ельза уявляла собі материнство як яскравий і щасливий момент свого життя. Однак в реальності все виявилося по-іншому. Після народження двох дітей, життя Ельзи сильно змінюється. Вона з головою поринає в побут, і забуває про себе. Виховання дітей їй дається важко – вдома завжди панує безлад, чоловік уникає її, а сусіди критикують. Єдиною віддушиною стає особистий блог і роздуми героїні про те, що значить для неї бути мамою. Фільм – застереження: щоб не втратити себе, потрібно залишати трохи часу для себе, а не йти з головою в сім’ю.

7.”Чумова п’ятниця”

Фільм ще раз доводить, що проблема батьків і дітей буде актуальною завжди. Мати і дочка, які в силу абсолютно різного ставлення до життя не розуміють одна одну, отримали можливість побути один одним. Побувавши у «чужій шкурі», набагато лекше зрозуміти почуття мотиви, один одного. Та чи порозуміються мама і донька?

8. “Щоденники няні”

Комедія, в якій іноді і поплакати хочеться. На жаль, і сьогодні проблема зберегти баланс між теплом родинного вогнища та достатком актуальна. А коли батько постійно на роботі і його кар’єра стрімко мчить вгору, гроші частенько пропонують взамін проведення спільного часу і сімейного тепла. Що треба зробити, щоб не допустити таких ситуацій, підкаже фільм.

9. “Матильда”

Відчути як дітям потрібна батьківська підтримка і любов, допоможе фільм «Матильда». Незвичайна дівчинка з величезними талантами виявляється повністю позбавленої батьківської ласки. До цього всього її просто відправляють в інтернат, де вона стикається з абсолютно різними труднощами і вчиться справлятися з ними.

10. “Різдво у розпалі”

Батькам обов’язково варто подивитися. Пам’ятаєте, коли після чергової витівки  ви лаяли своє чадо і готові були взяти в руки ремінець? А у батьків в цьому фільмі дитина хвора і життя її згасає буквально на очах. Батьки хворого хлопчика вирішують влаштувати святкування Різдва вже в жовтні, адже до листопада він може і недожити. Свято у такому форматі змушує переглянути своє ставлення до багатьох речей.

Приємного перегляду!

, , , , переглядів: 642

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *