Ігри, що розважають дітей у період очікування

28.05.2017

Ігри, що розважають дітей у період очікування

Літо це безумовно період подорожей. І не важливо чи це далеко на море, чи у сусідню область до бабусі. Та подорожі із дітками потребують особливої підготовки. Адже поїздка вимагатиме від малюків сидіти нерухомо години. Або ж чекати. Як зробити так, щоб цей час провести захопливо, легко, не нудьгуючи? Відповідь проста. Ігри! Ігри допомагають відволікти дітей на довгий час!

Ігри
Перетворимо поїздку автомобілем з дітьми на цікаву пригоду. ТОП-5 розваг у дорозі

№ 1. Відгадай, в якій руці?
Правила гри: закладіть руки за спину і в кулаку однієї з них сховайте невеликий предмет, наприклад, монету. Потім витягніть руки перед дитиною й попросіть її вгадати, в якій руці захована монета. Ускладніть гру за допомогою різних положень рук. Можна, наприклад, тримати одну руку над столом, а іншу під ним, або одну руку перед собою, а іншу за спиною. Спитайте в дитини: «В якій руці монета? У тій, що переді мною, чи в тій, що в мене за спиною?». Після кількох раундів гри віддайте монету дитині в якості призу.

№ 2. Боротьба на великих пальцях
Правила гри: візьміть один одного за руку (як при рукостисканні), великі пальці рук залиште зверху, без допомоги інших пальців спробуйте на рахунок три першими зігнути вниз великий палець суперника.

№ 3. Статуї
Правила гри: попросіть дитину пригадати свого улюбленого героя та прийняти одну з поз, яку часто використовує цей персонаж. Поспостерігайте за тим, як довго дитина може зберігати дану позу. Збереження нерухомості в одному положенні може стати досить нудним вже через кілька секунд, але дослідження показують, що, додаючи елемент фантазії, діти можуть стояти нерухомо й залишатися зосередженими набагато довше.

№ 4. «Камінь, ножиці, папір»
Правила гри: на рахунок три кожний з вас демонструє камінь (кулак), папір (розкриту долоню) або ножиці (два пальці – вказівний і середній, що імітують рух ножиць). Пам’ятайте: папір накриває камінь, камінь ламає ножиці, а ножиці ріжуть папір.

№ 5. Ігри на електронних пристроях. Існує безліч ігрових додатків для смартфонів і планшетів, що відповідають певному віку дітей. Вони прості, безпечні та практичні. На них можуть грати діти від півтора років і старше.
Правила гри: вибирайте різноманітні ігри та ігри-дослідження. В іграх діти можуть готувати віртуальну їжу, досліджувати віртуальну природу або використовувати цифрові кубики для будівництва нових будівель.

Українська – це круто! Мобільні додатки для цікавого вивчення солов”їної

Добірка безкоштовних мобільних додатків для дітей

 

Фото взято з мережі Інтернет.
Джерело: www. childdevelop.com.ua

, , , , переглядів: 334

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *