Маленький рівнянин став чемпіоном світу у 13 років

28.02.2017

Маленький рівнянин став чемпіоном світу у 13 років

Руденков Назар Михайлович — учень 7 класу ЗОШ №20, 2004 року народження.

Руденков НазарРуденков Назар

Головне своє визнання отримав на – Чемпіонаті Світу в Італії м.Маріна де Карара де виборов дві золоті медалі з кікбоксингу в розділі лайт та кік лайт. По висновках змагань виконав норматив першого розряду з кікбоксингу.

Руденков Назар Руденков Назар

Хлопчик кікбоксингом займається 8 років у Заслуженого тренера України з кікбоксингу Германа Олега Володимировича. Не одноразово відзначався кращим спортсменом клубу “БУДОКАН”, та за це отримував цінні подарунки від Рівненської обласної федерації кікбоксингу “БУДОКАН”. Активно брав участь у багатьох міських, обласних, всеукраїнських змаганнях де займав призові місця. А також на кубку Світу в м.Будапешт Угорщина. Назар визнаний кращим спортсменом Рівненщини з не олімпійських видів спорту 2015, 2016 років Рівненської обласної адміністрації. 24-26 лютого 2017 року відбувся відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу “Поділля” де спортсмен посів два перших місця у розділах Лоу-кік та фул –контакт.

У свої 13 років хлопчик має 57 відзнак.

Руденков Назар

Руденков Назар

Мама хлопчика, Олена Миколаївна розповідає:

Назар почав займатись спортом з 5 років, він дуже активна дитина. В садочку він був непосидючим та вихователі запропонували записати його на спортивну секцію. Поблизу моєї роботи був спортзал РОфк “Будокан”, куди я привела свого сина. Тренер взяв його на пробне заняття і так вони з Олегом Володимировичем нога в ногу, плече в плече йдуть від падінь до злетів вже 8 років. Зі своїм тренером Назар обїздив всю Україну, з заходу на схід. Олег Володимирович для сина не тільки тренер, наставник, товариш, вчитель, порадник, але й суровий критик. Вони разом в спортзалі, тренажерній залі, в кіно, в сауні – і разом крокують до олімпу слави.

Руденков Назар

Поспілкувавшись з хлопчиком розумієш, перед тобою справжній чоловік. Він досить розсудливий те серйозний на свій вік. Окрім великих спортивних здобутків Назар бере активну участь у спортивному житті школи грає в шахи, шахмати, волейбол, футбол та настільний теніс.

Руденков Назар Руденков Назар

До речі, сестричка спортсмена також має спортивні відзнаки. Проте, ця дівчинка заслуговує на окрему історію, якою ми поділимося з вами найближчим часом.

Редакція сайту пишається знайомством з Назаром і бажає йому нових здобутків та перемог.

, , , , переглядів: 5 468

Один коментар
  1. Вітаємо Назара , його маму та тренера Германа Олега Володимировича! Ви багато років працювали пліч опліч разом і по переду у Вас ще багато досягнень та перемог!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *