Майже дві сотні пришкільних таборів працюватимуть на Рівненщині

30.03.2017

Майже дві сотні пришкільних таборів працюватимуть на Рівненщині

Майже 20 тисяч учнів цього річ з користю відпочинуть у пришкільних таборах. Принаймні це у планах освітян та чиновників області.

— Працюючи з дітьми у школі, вчителі повинні бачити, хто з них потребує соціальної уваги та підтримки. Таких учнів необхідно максимально залучати до відпочинку в пришкільних таборах. Водночас першочергово оздоровленням необхідно охопити дітей пільгової категорії — сиріт, дітей учасників АТО, Небесної сотні, — звернулася заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко до учасників загальнообласної наради з оздоровчої кампанії 2017 року.

Найбільше таборів діятиме у Рівненському, Костопільському, Дубенському, Дубровицькому районах, містах Рівному та Дубно.

Пришкільні табори діятимуть впродовж двох тижнів. У них працюватимуть фахові педагоги, які організовуватимуть змістовний відпочинок та творче дозвілля учнів. Зокрема, для дітей проводитимуть спортивні змагання, ігри, екскурсії, виховні, розважальні та культурно-масові заходи.

За словами освітян, дітей необхідно залучати до більш активного відпочинку. Для прикладу, цікавими для старшокласників можуть стати піші подорожі туристичними об’єктами області.

 

 

, , , , переглядів: 521

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *