Рівненський школяр записав пісню і зняв на неї кліп

21.02.2017

Рівненський школяр записав пісню і зняв на неї кліп

16-тирічний рівнянин, учень десятого класу Рівненського обласного ліцею-інтернату – Павло Мединський –  записав власну композицію написавши музику та текст власноруч. Згодом, на пісню був знятий кліп, головним героєм якого є сам хлопець.

Чи вмієте ви грати на якомусь музичному інструменті? Якщо відповідь «так» – ви знаєте, що писати музику, бодай для одного з них доволі важко, навіть професійним музикантам зі стажем, однак, Павло, ще у своїх 15 посилив важку працю, написавши музику для 3 інструментів та мотивуючий текст пісні власноруч.

Що таке щастя? У кожного своє бачення цього абстрактного поняття, однак ніхто не зможе заперечити, що щастя – це віднайти себе, знайти те, що тобі подобається, до чого лежить душа. Знайти і твердо сказати: «Це саме те, що мені потрібно!».

Любов до музики Павлу прививали його батьки і саме вони віддали сина на навчання до музичної школи. Фортепіано він освоїв з допомогою вчителів, гітару та барабанну установку – самостійно.

«Іди вперед і перемагай!»- саме до цього закликає нас цей талановитий юнак, вірити у себе і ніколи не здаватися. Приємно бачити, що ще у своїх 15 років хлопець розумів – поразка – це далеко не кінець, це лише стимул рухатися далі.

ДИВИТИСЯ КЛІП

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/xbIt8wGzLZk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

, , , , , переглядів: 513

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *