Рівненський зоопарк поповнився новими мешканцями

19.01.2017

Рівненський зоопарк поповнився новими мешканцями

Нещодавно в екзотаріумі з’явились ще одні мешканці.

Це прісноводні скати моторо (Potamotrygon motoro). Забарвлення цих риб привертає до себе увагу, а плавні рухи заворожують.

Скати моторо

Мастацембел червоносмуговий або, як їх ще називають, вогняний вугор (Mastacembelus erythrotaenia) – на відміну від скатів має довге тіло з червоними смугами.

Паку чорний (Colossoma brachypomum) – близький родич піраній. Група цих риб оселилась в сусідньому акваріумі. Величні та повільні вони вражають своїми розмірами.

паку чорний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каліта або папуга-монах – незвичайний папуга, який має унікальні звички гніздування. Живуть вони великими колоніями, будуючи одне величезне «багатоквартирне» гніздо. До Рівненського зоопарку приїхало 29 папуг, які з настанням гніздового періоду будуть нас дивувати своїми архітектурними та дизайнерськими здібностями.

Каліта

Завітайте в оновлений екзотаріум. Рівненський зоопарк й надалі планує поповнювати колекцію риб, щоб відвідувачі мали змогу побачити багатогранність водної фауни.

Вартість квитків:

Рівненський зоопарк впровадив єдиний квиток на відвідування території зоопарку, експозиції «Нічний світ» та оновлений екзотаріум:

Дорослий – 50 грн

Дитячий – 30 грн

Пільговий – 30 грн.

 

 

 

 

 

 

Джерело: zoopark.rv.ua

, , , , , , , переглядів: 475

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *