У травні стартує традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»

20.04.2017

У травні стартує традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»

З 4 до 14 травня 2017 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді  відбудеться ХХІI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Щодня відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону.
Впродовж 10 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу.  Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ звітуватимуть про свої здобутки та  досягнення власними творчими звітами.  Вартість квитків – 25гривень-дитячі,   50 гривень – дорослі.

Гостей Благодійного Марафону приємно вразять витвори декоративно-прикладного мистецтва, які вони зможуть придбати на аукціонах. Усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку визначених оргкомітетом дітей та  розподілені між учасниками Марафону. Ними цьогоріч стали: Чумак Ольга (Школа образотворчого мистецтва), Канькова Поліна (Школа сучасної хореографії),Фідря Денис (Школа східних єдиноборств)
Матеріальну допомогу  отримають Бондаренко Марія та Шпіганович Владислав(Екологічний центр ПДМ),  а також діти онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні.

Важливо, що кожен учасник Марафону отримає не лише фінансову допомогу для здійснення власних  творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, гостей Марафону,  благодійників та спонсорів.

В рамках Благодійного Марафону  – 2017 ПДМ святкує:

30 –річчя –  «Зразкового  художнього  колективу» ансамбля спортивного танцю «Ритм».

30 років з дня заснування  «Зразкового художнього колективу» фольклорного дитячого  гурту «Весняночка».

Втретє в рамках Благодійного Марафону проходитиме фольклорно-етнографічне свято «ЕтноКоло ПДМу», яке  збирає художні колективи регіону, України, зарубіжжя і стало довгоочікуваним  для  рівнян.

Впродовж 10 днів громада Рівного насолодиться близько 40 заходами.
Марафон був започаткований ще 1996 року, і за цей час його учасниками стали майже сотня талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та дітей із особливими потребами.

 

 

Про це повідомляє Ганна Аілінчій, керівник медіацентру та сектору зв’язків з громадськістю РМ ПДМ.

, , , переглядів: 386

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *