Учні з Рівненщини – зимові рекордсмени

07.04.2017

Учні з Рівненщини – зимові рекордсмени

Щороку на Рівненщині у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима» проводиться визначення переможців та призерів обласного конкурсу «Зимові рекорди». Традиційно, взяти участь в заходах могли всі бажаючі учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти ВНЗ зі всієї області.
Щоб стати учасником заходу і поборотися за нагороди від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, потрібно було протягом зимового періоду взяти участь в своєму населеному пункті у змаганнях, під час яких використовувалися лижі або ковзани. Після цього учасники робили загальне фото і надсилали його організаторам. Заклади, на чиїх світлинах було одночасно зображено найбільшу кількість людей з відповідним спортивним зимовим інвентарем, переходили до наступного етапу змагань.
Конкурс проводився у два етапи: перший – районний (міський) та другий – обласний, окремо в категоріях «Лижі» і «Ковзани». В загальному підсумку 1-ше місце у конкурсі «Зимові рекорди» в категорії «Лижі» здобула Дубенська гімназія №2.
Переможці отримають свої нагороди під час спортивних заходів, які для них проведуть працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

 

http://03656.com.ua

, , , , переглядів: 318

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *