Веселі літні канікули в “Мультіпарку”

20.05.2017

Веселі літні канікули в “Мультіпарку”

Наближається найкраща шкільна пора – канікули. Цей час діти хочуть провести максимально весело, а батьки – максимально корисно. Поєднати корисне з приємним можна в дитячому розважальному центрі “Мультіпарк”.

До літа “Мультіпарк” підготувався ґрунтовно. Крім звичних улюблених роледрому та ігроматів, на відвідувачів чекають оновлені та зовсім нові розваги. Найменші рівняни зможуть провести час за захоплюючими розвиваючими іграми, а для любителів комп’ютерних ігор “Мультіпарк” зібрав колекцію відомих та улюблених ігор на приставках: PlayStation 4, Xbox, Mortal Kombat та інші. Тепер у дитячому розважальному центрі доступні такі сучасні приставки, як VA, де в режимі віртуальної реальності можна долучитися до гри. Такі новинки обов’язково зацікавлять дітей старшого віку, яких за вуха не відтягнеш від такої розваги!

А для любителів активного відпочинку – приємна новина: у “Мультіпарку” оновили гіроборди. П’ять сучасних крутих гіробордів уже чекають на дітей.

Не забули в дитячому розважальному центрі і про кухню: смачне меню продовжує поповнюватися новими корисними пропозиціями. Тож обов’язково приходьте та скуштуйте, що нового запропонують вам кухарі “Мультіпарку”.

Не вагайтесь і поспішіть відвідати “Мультіпарк”, адже стартує чудова акційна пропозиція: купуйте абонемент за 150 грн та отримайте додаткові 50 грн для гри на ігроматах в подарунок.

 

Мультіпарк працює щоденно з 10:00 до 22:00

Місто Рівне, вулиця Макарова, 23
 (067) 31-28-444

, , , переглядів: 441

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *