Юна рівнянка підкорила Голлівуд

20.07.2017

Юна рівнянка підкорила Голлівуд

Нещодавно, в Голівуді відбувся 21-й щорічний світовий чемпіонат з виконавчих видів мистецтв WCOPA. Однією з 8 представників від України була юна рівнянка – Ольга Боровець. Варто відмітити що Оля повернулася до рідного міста не з порожніми руками.

Ольга Боровець

The World Championship of Performing Arts (WCOPA) – щорічний конкурс талантів, організатором та президентом якого виступає Гриф O’Нил, підтримує його кіноактор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.

Ольга Боровець

Юна актриса Оля Боровець вийшла у півфінал чемпіонату та виборола срібло у категорії “Акторська майстерність класика” у своїй віковій групі. Оля, учениця ЗОШ№15, м. Рівне.

Ольга Боровець

Натомість сама Оля ділиться своїми враженнями:

 “Мене вразили такі професійні люди, також такі різних націй і кожна нація робила щось особливе, по-своєму цікаве. Також вразила організація тому, що відбувалися різні заходи: і парад націй, і перший виступ, всі учасники представляли себе також були різні шоу, півфінал, фінал – справжнє шоу. Була також селебреті-вечірка, де після конкурсу виступав цьогорічний переможець”.

Ольга Боровець

Ольга Боровець

Талановита рівнянка розповідає, що всі були привітні. Додає, що спілкувалася з учасниками та організаторами англійською, бо перед самим конкурсом значно почала підвищувати рівень своєї англійської.

Ольга Боровець

Джерело: rivne1.tv

, , , переглядів: 576

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *