Як підібрати коту “когтеточку” (+ПОРАДИ)

27.11.2017

Як підібрати коту “когтеточку” (+ПОРАДИ)

Подерті стільці, розшарпані обої та  зіпсовані меблі – і це лиш невеликий перелік бід, які можуть спричинити такі дикі і невгамовні коти. Власники пухнастих повсякчас жаліються на норовливий характер цих тварин і шукають оптимальне рішення, щоб приборкати їхню звірячу натуру.

Так рівненська журналістка Тетяна Закордонець попросила у рівнян поради у такій делікатній справі, дівчина взяла з двору безпритульного котика, проте знаючи про погані звички цих тварин, відразу ж задалась питанням, а де він точитиме свої кігті?

Ось, що радять містяни:

Діана Савчин: Від 200! (про ціну на когтеточку)Привчити можна! Але не факт! Може не сподобатись запах! Тому не парся і купи або ножички спеціальні, щоб когтики обрізати! Або на когті одягни такі штуки спеціальні!

Оксана Крупнова:Купи такий 800 грн, там і домік і іграшка.

Іннес Фіолет: Кігті обрізаєте звичайними кусачками для ніг, людськими, вони мені найкращі. І за ціною не дорогі, плюс у кота нігтьова пластина не ламається! А від спеціальних ламається, не знаю хто придумав !?

Ірина Сух :Якщо на перший час або дуже бюджетно, то є два цікаві варіанти:
1. Можна купити трос грубий і оформити ним ніжку стола (але потрібно добре зафіксувати)
2. Накладка на куток. Продається в будь якому зоомагазині, ціна різна 50-100грн.

Алла Красовська:  Є накладні кігтики- знайомий пару днів тому зробив своій киці ” манікюр”,кажуть класна штука- нічого не дере,і ветеринари не заперечують…купували в інтернеті,щось близько 50 грн ніби коштує.

, , , , , , , , переглядів: 62

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *