“Потрібна з чистим тілом”: Тодоренко відмовили в роботі через тату

20.03.2018

“Потрібна з чистим тілом”: Тодоренко відмовили в роботі через тату

Відома українська телеведуча, екс-зірка тревел-шоу “Орел і Решка” Регіна Тодоренко зіткнулася зі складнощами в кар’єрі через татуювань. – пише obozrevatel.com

Так, артистка розповіла, як їй відмовили в ролі в кіно через декілька татуювань на тілі. Продюсер проекту, в якому хотіла взяти участь Регіна, зазначив, що їм для ролі потрібні дівчата тільки з “чистим тілом”. Про це вона написала в своєму Instagram-акаунті.

“Я люблю свої натільні малюнки, але часто люди говорять, що це погано і не варто взагалі псувати своє тіло. В юнацтві я про це не замислювалася, але якось раз зіткнулася з цікавою ситуацією: на кастингу в кіно мені відмовили через малюнків на тілі “, – зазначила Тодоренко.

“Кастинг в кіно, потрібна актриса (мила, смішна, з почуттям гумору, відмінниця, така собі попелюшка). Приходжу я, дуже хвилююся, але намагаюся широко посміхатися, чи не подаю виду що хвилююся. Читаю текст своєї героїні, мило балакаю з продюсерами і кастинг-директорами. Все складається, я їх зацікавила. В результаті мене засипають компліментами, вже готові обговорювати найближчі дати зйомок, як раптом, виходячи з кабінету, мене запитують: “Регін, а у вас є татуювання?”. я з гордістю відзначила, що є, після чого продюсер сказав, що йому дуже шкода і він не може рінял мене в проект, так як “їм потрібна дівчина з чистим тілом”, – поділилася своєю історією телеведуча.

Регіна зазначила, що запропонувала керівництву кастингу замаскувати малюнки, але вони знову їй відмовили, мотивуючи це занадто високою вартістю знімального часу.

В результаті дівчина підкреслила, що всім бажаючим прикрасити своє тіло татуюваннями варто думати наперед, адже легше намалювати тату на чистому тілі, ніж намагатися виправити його і витрачати на це час

, , , , , переглядів: 342

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *